czwartek, 9 lutego 2017

POKÓJ DLA MŁODEGO PIŁKARZA

Wracam do Was powoli po dłuższej przerwie. Chciałabym wprowadzić tu sporo zmian i myślę, że efekty przypadną Wam do gustu, ale o tym trochę później. Dziś chciałabym zaprezentować projekt pokoju dziecięcego nad którym pracowaliśmy jakiś czas temu. Punktem wyjściowym było zamiłowanie do piłki nożnej młodego lokatora. 

Pokój dla chłopca - piłka nożna - architekt wnętrz Nysa Głuchołazy

                                                                                                                               

MŁODZIEŻOWE WNĘTRZE W ZIELENI

Tworzenie pokoju dla dziecka w wieku szkolnym zawsze jest pewnym wyzwaniem. To co w danym momencie jest wielką pasją, zainteresowaniem może bardzo szybko się skończyć na rzecz czegoś zupełnie innego. Naszym zadaniem jest zaproponowanie takich rozwiązań, które będą w stanie zmierzyć się z możliwymi zmianami. 
2 Pokój dla chłopca - piłka nożna - architekt wnętrz Nysa Głuchołazy

3 Pokój dla chłopca - piłka nożna - architekt wnętrz Nysa Głuchołazy

4 Pokój dla chłopca - piłka nożna - architekt wnętrz Nysa Głuchołazy
 Pokój utrzymany jest w młodzieżowym charakterze i ma za zadanie rosnąć razem z lokatorem. Gdy za jakiś czas piłkarska pasja się skończy, wystarczy zmiana kilku dodatków. Nad łóżkiem na ścianie zostały zastosowane miękkie panele ścienne firmy Fluffo, a pod biurkiem została zamontowana siatka do ćwiczenia celności, mam nadzieję, że obejdzie się bez pudłowania. Biurko posiada duży, dobrze doświetlony blat roboczy. Do zapisywania ważnych informacji będzie służyć tablica pokryta farbą tablicowo-magnetyczną zawieszona nad biurkiem. Kolorystyka jest stonowana, dominuje biel, szarość, czerń i oczywiście zieleń. Wizualne wydzielenie kolorem szarym wnęki z łóżkiem, ma na celu stworzenie przytulnej przestrzeni do odpoczynku i relaksu. Dodatkowo zabieg ten optycznie powiększył pomieszczenie. 

5 Pokój dla chłopca - piłka nożna - architekt wnętrz Nysa Głuchołazy

6 Pokój dla chłopca - piłka nożna - architekt wnętrz Nysa Głuchołazy

Jestem ciekawa czy Waszym pociechom taki pokój przypadłby do gustu :) 
Życzę Wam miłego dnia! Zaglądajcie do mnie częściej, bo powoli będzie mnie tu coraz więcej :*

PozdrawiamW tworzenie postów wkładam dużo pracy i serca. Jeśli podoba Ci się to co piszę i sposób w jaki to robię, zostaw po sobie ślad:) Będzie mi bardzo miło, gdy napiszesz komentarz, udostępnisz post lub polubisz stronę bloga MG love DESIGN na FB.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz