WIĘCEJ O MNIE

WITAJ!


Chciałabym zaprosić Cię do wspólnej podróży w świat pasji tworzenia, dobrego designu i kreatywnego życia.
Nazywam się Marta i jestem architektem. Jakiś czas temu, sporadycznie zaczął pojawiać się w mojej głowie pomysł o prowadzeniu własnego bloga. Zazwyczaj szybko był przeganiany przez myśli o chronicznym braku czasu, nadmiarze obowiązków i innych zajęciach. Lecz ta myśl z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc stawała się coraz silniejsza. I mimo, że nadal była odpierana przez argumenty przeciw, to pojawiały się coraz to nowe i sile za.

I oto jest!

Twór będący odzwierciedleniem zmian zachodzących w moim życiu. Dojrzałam mentalnie i zawodowo do założenia własnej działalności i do tego, aby w całości stać się kreatorem mojej przyszłości.  Dlatego postanowiłam zainwestować swój czas w siebie i … Ciebie! Chciałabym, żeby to miejsce stało się dla Ciebie źródłem inspiracji wnętrzarskich, podróżniczych i życiowych. Wiedza, masa pomysłów i życie z pasją to jest to, czym pragnę się z Tobą podzielić!

Przyłączysz się? 

ZNAJDZIESZ MNIE NA:  

    

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o mnie to zapraszam Cię serdecznie do przeczytania jednego z wpisów - JAK ZOSTAŁAM ARCHITEKTEM. Jest to dość osobisty tekst i jestem pewna, że dzięki niemu poznasz mnie trochę lepiej :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz